Меню
Події
Діяльність дошкільного закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань, уявлень про навколишній світ і самих себе, забезпечення досвіду застосування практичних умінь, навичок у процесі різних видів дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, художньої, предметно-практичної тощо.
Зміст діяльності дошкільного закладу на літній період є складовою річного плану роботи ДНЗ. Вся робота в закладі проводилась відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період», доданих до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 16.03.2012р. №1/9 – 198.
Гуманізація педагогічної діяльності, неформальний підхід до організації розпорядку дня, звільнення педагогів від зайвих вказівок інструкцій, надмірних регламентацій, надання їм свободи вибору форм, методів і засобів фізкультурно-оздоровчої роботи сприяли налагодженню позитивного емоційного контакту між педагогами та дітьми.
Свято літечка в садочку-
Та й весела ж ця пора!
Свято сонця, сміху, квітів-
Розважайся дітвора!
Весело пташки співають,
Ліс та луки звеселяють.
Все у пишному вбранні,
Бо чудові влітку дні.
День захисту дітей щороку святкуємо у перший день літа - 1 червня. З цієї нагоди у закладі дошкільної освіти «Яблунька» було проведено тематичне свято.
22-24 травня у дошкільному навчальному закладі відбулося незабутнє свято випускний «Прощавай, садок дитячий».
Щороку у травні місяці вже традиційно діти ДНЗ беруть участь у зональних змаганнях серед дошкільних закладів. Отож, 16 травня старші дошкільники показували свої вміння та навички на спартакіаді.
У травні традиційно у ДНЗ вихованці дошкільних груп взяли участь у святі до Дня Матері.
Що таке ярмарок? Хто з нас українців, не знає, що це? Мабудь таких немає. Це свято – наша особливість. Свято спілкування та веселощів, продажу товарів та гарного настрою.
Тож наслідуючи українські народні традиції, в ЗДО № 50 «Яблунька» відбулося чудове Українське ярмаркування. Такий захід став традиційним для нашого закладу.

Зима - чудова пора! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки поліпшують настрій! Сніг – це найголовніше! Можна стільки різноманітних ігор вигадати. І взагалі, зимові забави – це дуже цікава тема.
Дочірні категорії







