28.03.2024 // Сніданок: чахохбілі з куркою, каша кукурудзяна, хліб цільнозерновий. // Обід: суп овочевий, котлета з курятини, пюре горохове, ікра з буряка, хліб цільнозерновий, компот із сухофруктів. // Полуденок: пудинг сирно-яблучний, апельсин, чай.

Додаток до розпорядження голови облдержадміністрації 23.08.2018 № 568

Перелік комунальних навчальних закладів області щодо отримання ліцензій на освітню діяльність без проходження процедури ліцензування

Структура та органи управління закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 50

екологічного напрямку Рівненської міської ради

Облікова кількість штатних працівників, осіб

Усього

- в тому числі педагогічний персонал

--- з них директори

--- вихователі

--- вихователі-методисти

--- практичні психологи

--- інший педагогічний персонал

- технічний персонал

-  медичні працівники

Освітні програми, що реалізуються в  ЗДО № 50 у 2023-2024 навчальному році

Програма освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування / Education & Care»

розроблена відповідно до нової редакції Базового компонента дошкільної освіти (2021 р.). У Програмі відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від двох до шести (семи) років життя, уніфіковано вимоги до навченості, вихованості та розвиненості дітей кожної вікової групи. Програма є частиною освітньої системи «Освіта і піклування / Education & Care» і містить інваріантну та варіативну складові. Інваріантна складова представлена переліком завдань для освітньої діяльності дітей, виконання яких максимально ефективно здійснюється через використання комплексного методичного забезпечення, зокрема – «Орієнтовного щоденного планування» та «Моніторингу рівня освітнього розвитку дитини».

Завдання Програми узгоджено з Базовим компонентом дошкільної освіти:

- Забезпечити дорослих, які беруть участь у вихованні дітей дошкільного віку і здійснюють піклування про них, найсучаснішими науковообґрунтованими знаннями про вікові особливості фізичного та психічного розвитку дітей дошкільного віку.
- Розробити орієнтовну структуру організації дня дошкільника і забезпечити нею дітей дошкільного віку з урахуванням ефективного чергування фізичних та інтелектуальних навантажень задля створення оптимальних умов їхнього фізичного та психічного розвитку.
- Сприяти формуванню позитивних, доброзичливих взаємин дитини зі значущим дорослим, надійної прив’язаності до нього через дотримання ритуалів; змістовному спілкуванню.
- Сприяти системній організації освітньо-виховного процесу, заснованого на використанні інтегрованого підходу, та проєктній діяльності у навчанні.
- Формувати у дітей базові лідерські якості – адже саме ці діти у майбутньому будуть складати основу людського капіталу.
- Підтримувати природну пізнавальну активність та мотивувати на поглиблення отриманих знань.
- Розвивати навички соціальної взаємодії, соціально-емоційного інтелекту через організацію групової взаємодії в різних видах дитячої діяльності (гра, комунікація, предметно-перетворювальна та навчальна діяльність).

Структура Програми визначає освітні напрями. У її змісті виокремлено розділи за віковою періодизацією:
третій рік життя (ранній вік), четвертий рік життя (молодший дошкільний вік), п’ятий рік життя (середній дошкільний вік), шостий та сьомий роки життя (старший дошкільний вік), у яких подано стислі психологічні характеристики дітей, завдання розвитку, зміст і форми освітнього процесу відповідно до кожного освітнього напряму. В кожному віковому періоді (розділі) представлено показники компетентності дитини.

«Орієнтовне щоденне планування» призначене для дітей віком від 2 до 6 (7) років і має різноманітне тематичне спрямування, що дає дитині можливість щодня вивчати нове, розвивати знання, навички та вміння. Категорії завдань, що є основою Програми, передбачають самостійні дії, піклування про здоров’я, ранкові звичаї, організацію харчування, інтегровані заняття, проєктну діяльність, розваги та формування навичок

Зарахування дітей в  ЗДО здійснюється відповідно до Положення про порядок загальної міської реєстрації дітей для влаштування у ДНЗ міста Рівного, затв. рішенням Рівнннської міської ради від 04.09.2014 - 4382 , згідно з електронною чергою дітей, які зареєстровані , або проживають у Рівному.

Проєктна потужність - 320.

Фактична кількість дітей, що відвідують ЗДО - 250.

Кількість дітей груп ясельного віку - 54.

Кількість дітей груп дошкільного віку - 196.

І з них інклюзивні групи для дітей з ООП - 3 (Групи №7, 11, 12).

Кількість вільних місць у групах станом на 01.03.2024 року:

ясельного віку (3-ій рік життя) - 5;

молодшого віку (4-ий рік життя) - 6;

середнього віку (5-ий рік життя) -7;

старшого віку (6-ий рік життя) - 2.

Діловодство та навчально-виховний процес здійснюється державною мовою.

Дочірні категорії