Серед похмурих і несонячних буднів, ще здалеку яскравими барвами видніються дитячі майданчики закладу дошкільної освіти №50 екологічного напрямку.
У рамках акції «Зробимо безпечним дитячий майданчик» був проведений суботник і завдяки силам батьківського та педагогічного колективів все навколо чисте, безпечне і дбайливо прибране. Як же приємно радувало око, коли навкруги кипіла робота, від малого до великого активно працювали, здається навіть погода вирішила посприяти і зігрівала теплими осінніми промінцями, адже все робилося на благо нашого майбутнього, яке в щирих дитячих посмішках та вдячних оченятах.
Висловлюємо щиру вдячність за партнерську взаємодію батьківського та педагогічного колективу.























