Літо - це найулюбленіша пора року для дітей і дорослий. В усіх літо асоціюється з відпочинком, сонечком, смачними ягодами і фруктами.
Саме влітку у дітей є прекрасна можливість отримати заряд здоров’я на весь рік. Тому багато батьків, задовго до настання тепла починають піклуватися про те, де і як дитина проведе літо. Звичайно, найкращий варіант — це відправити дитину за місто до родичів або в табір до моря. Але, на жаль, далеко не у всіх батьків є така можливість, тому багато дітей проводять літо в дитячому садку.
Літо в дитячому садку – це час розваг та хорошого настрою. Проте перед педагогами щоразу постають запитання: як перетворити знайомі дошкільникам ділянки дошкільного навчального закладу в незвичайний світ та створити сприятливі умови для повноцінного відпочинку кожної дитини? Щоб зробити перебування дошкільників у дитячому садку влітку цікавим і невимушеним, педагогічний колектив має щоденно урізноманітнювати їхню життєдіяльність, організовуючи, зокрема, творчі майстерні, реалізовуючи проекти, залучаючи дітей до дослідницької та трудової діяльності, а також влаштовуючи для них сюрпризні моменти та розваги, що створюють радісний, піднесений настрій.
Колектив дитячого садочка «Яблунька» вміло перетворював кожен день перебування дітей в садочку на свято. Щоранку до дітей поспішали в гості Незнайко та клоун Шурик, фея з країни Обіймів та Злючка-колючка. Незабутні враження у дітей залишили дні здоров’я, день сміху та свято мильних бульбашок, свято веселощів та танців та день художника, день обіймів та день дружби. Щотижня діти насолоджувались переглядом цікавих та повчальних театралізованих дійств, де на них чекали герої із улюблених казок.
Отож, з упевненістю можна сказати, що педагогам «Яблуньки» вдалося зробити все, аби літо принесло нашим дітям лише здоров’я, наснагу та позитивні емоції.

























