В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в наш заклад завітали працівники ДСНС. Під час зустрічі закріпили знання дітей з питань пожежної безпеки, поглибили уявлення про користь і шкоду від вогню, сприяли формуванню навичок правильного,обережного поводження з ним, правильних дій під час виникнення пожежі.
Адміністрація закладу висловлює щиру подяку всім працівникам рятувальної служби за організацію змістовної зустрічі.





