Щороку у травні місяці вже традиційно діти ДНЗ беруть участь у зональних змаганнях серед дошкільних закладів. Отож, 16 травня старші дошкільники показували свої вміння та навички на спартакіаді.
У підготовці дітей до спартакіади брала участь інструктор з фізичного виховання Белецька Алла Віталіївна, адже даний захід дуже відповідальний і важливий для вихованців, оскільки сприяє їх фізичному оздоровленню. Запорукою успішного фізичного розвитку є використання різноманітних форм фізкультурно-оздоровчої роботи протягом багатьох років перебування дитини-дошкільника у дитячому садку. Більше новин читайте на сайті новини рівного.
До цього дня вихователі разом зі своїми вихованцями йшли довго, створюючи сприятливі умови для оптимального оволодіння знаннями і практичними уміннями, тому захід пройшов змістовно, результативно, емоційно, жваво, організовано.
Діти вправно демонстрували свої успіхи у різних естафетах: зав’яжи стрічку, веселі кенгурята, парна естафета, спіймай м’яч, фітбол.
За підсумками змагань, переможців визначило компетентне журі.
Вихованці показали хороші результати, адже залучення дітей до занять фізичною культуроюта спортом у дошкільному віці не лише корисно, але й здорово!
Захід пройшов успішно. Було цікаво і весело усім.





