Усіх працівників ДНЗ №50, батьків та діток, які відвідують садочок вітаємо зі світлим святом Великодня!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.
Бажаємо Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.
Христос Воскрес!
Хай мир у серці Вашому панує.
Хай ангел Божий щастя Вам дарує.
Ісус Христос – здоров’я шле з небес.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!






