Діяльність дошкільного закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань, уявлень про навколишній світ і самих себе, забезпечення досвіду застосування практичних умінь, навичок у процесі різних видів дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, художньої, предметно-практичної тощо.
Зміст діяльності дошкільного закладу на літній період є складовою річного плану роботи ДНЗ. Вся робота в закладі проводилась відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період», доданих до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 16.03.2012р. №1/9 – 198.
Гуманізація педагогічної діяльності, неформальний підхід до організації розпорядку дня, звільнення педагогів від зайвих вказівок інструкцій, надмірних регламентацій, надання їм свободи вибору форм, методів і засобів фізкультурно-оздоровчої роботи сприяли налагодженню позитивного емоційного контакту між педагогами та дітьми.
Для того, що зробити перебування дітей в ДНЗ влітку цікавими і невимушеним, педагогічний колектив «Яблуньки» основну увагу приділяв інтегрованим заняттям в ігровій формі, дидактичним іграм, іграм-забавам, творчим майстерням, одночасно збільшити час перебування дітей на свіжому повітрі і здійснюючи фізкультурно-оздоровчі заходи. При цьому на кожен день було визначено теми, як от:
- День сміху;


- День мильної бульбашки;
- День театру;
- День піско терапії;

- Спортивний день;



- День протипожежної безпеки;
- День казки.


В ДНЗ на протязі оздоровчого періоду з 01.06. по 15.07.2018р. забезпечувалась систематична, раціональна й ефективна співпраця всіх підрозділів, служб ДНЗ, що дано можливість поетапно реалізувати основні завдання оздоровлення та освітньої роботи з вихованцями влітку, підготовки закладу до нового навчального року.
Якщо проведені заходи запам’яталися малюкам новими враженнями від побаченого, якщо дитячі голівки збагатилися новими знаннями, якщо тіло здорове, а очі сяють – мети досягнуто!
Велика подяка всім працівникам закладу за чудову організацію літнього оздоровлення малюків!
Л.С.Войтович, завідувач ДНЗ.





