Настала зима і наші малята закладу не забули про маленьких пернатих друзів-птахів, яким нелегко приходиться в цю пору року. Разом із вихователями дістали минулорічні будиночки для птахів і дружно розмістили їх на деревах на території закладу.
Вихованці щодня стежать за наповненням годівничок кормом.















