Флешмоб "Вшануймо Тараса"
Не одне покоління виховувалось на творах Тараса Григоровича Шевченка. Кожен знаходив - важливі істини, які вчать любові до України, природи, людини... А сьогодні нове покоління у стінах нашого садка долучається до флешмобу "Вшануймо Тараса". Дитячими вустами групи №11 про величне.
Знайдімо час розгорнути «Кобзар», пригадати вивчені і не забуті «Садок вишневий коло хати…», «Думи мої, думи…», «Мені тринадцятий минало…», перечитаймо «Сон», «Кавказ», роздумаймо над безталанням «Катерини», «Наймички», «Марії»… Це й буде виконанням Кобзаревого «Заповіту»! До флешмобу долучились діти старших груп №8 та №10.
Любов до Кобзаревого слова є символом незламності духу, справжності, патріотизму. Минуло 210 років з дня народження Т.Г. Шевченка - славного сина українського народу, але його слово й сьогодні живе між нами - полум'яне й міцне! Його вірші завжди на слуху!До флешмобу долучились малята середніх груп №4, №6 та №7.
Тарас Григорович Шевченко був одним із перших, хто звернув увагу на важливість збереження національної культурної спадщини та мови. Пам'ятаємо, вивчаємо, надихаємось! До флешмобу долучились малята молодших груп №5, №9, та №12.
Тарас Григорович Шевченко - приклад непохитності волі, мужності і відданості своїй Батьківщині. Він залишив нам спадщину, яка надихає, вчить і об'єднує з ранніх років. Малята раннього віку груп № 1 та №2 долучились до флешмобу та зробили перші кроки до пізнання безцінної спадщини Кобзаря, вчились розуміти красу природи України, любити рідну землю.





