Сьогодні в «Яблуньці» панував ведмежий настрій!
Наші малята разом із пухнастими друзями долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Прийди на навчання або роботу з ведмедиком»
Стільки усмішок, обіймів і тепла!
Бо ведмедик — це символ дитинства, добра й затишку
#ВедмедикМогоДитинства










