28 червня 2017року на літній естраді в парку ім. Т.Шевченка відбулося грандіозне свято до Дня захисту дітей.
У святі брав участь і наш дошкільний заклад, а саме діти групи №11 "Чомусики".
Вихованців ДНЗ глядачі зустрічали бурхливими оплесками. Наші малята показували флеш-моб "Viva Ukraine".


Виступ дітей викликав фурор та гучні аплодисменти у глядачів!






