З веселими посмішками, гарним настроєм прийшли до садочка вихованці, батьки, педагоги та працівники ЗДО.
Майданчик майорів кульками, стрічками, вишиванками, квітами. Педагоги закладу разом з вихованцями красиво та урочисто провели флешмоб на національно-патріотичну тематику. Звучали українські пісні та танцювальні композиції. Атмосфера свята була піднесена, щира, життєрадісна. Початок навчального року був вдалим!





