У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Цього дня на святково прибраній території зібралися дошкільнята "Яблуньки".

На весь дитячий садок лунала дзвінкоголоса музика, спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну. На святі панувала весела та радісна атмосфера. вихованці із задоволенням брали участь у іграх та забавах.



Дітей зустрічали та розважали різні герої, ролі яких виконували педагоги закладу - Спортак, Літо.


Фінальним акордом свята стало колективне малювання кольоровою крейдою на асфальтованій доріжці.





