У травні традиційно у ДНЗ вихованці дошкільних груп взяли участь у святі до Дня Матері.
Мама… Наймиліше слово на землі. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чутливе серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя.
Свято у дитячому садку-це завжди казка,сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами,в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.
Справжня казка відбулась у дошкільному навчальному закладі «Яблунька».
Вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях,декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом.На святі звучали пісні про маму,компліменти від маленьких джентльменів,слова вдячності,любові,які розчулювали до сліз. Свято пройшло у доброзичливій атмосфері,а результатом стали незабутні дитячі враження та посмішки батьків.





