Весна…
Напевно, не знайдеться людини, яка б не любила весну.
За що ми любимо весну?
За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий важкий зимовий одяг.

У ДНЗ «Яблунька» у перших числах березня традиційно відзначали свято Весни. На свято завітали бажані гості – батьки та рідні вихованців. Вони були вражені неймовірним виконанням пісень, таночків, рольовою грою маленьких хлопчиків та дівчаток.
Впродовж усього свята діти представляли свої таланти – співали, танцювали, декламували вірші, розігрували інсценівки.













