Засідання ініціативної групи реалізації проєкту “ІКТ-платформа”
12 листопада 2024 р. відбулось засідання ініціативної групи з реалізації проєкту “ІКТ-платформа.” У 2024-2025 навчальному році ініціативна група активно вивчає можливості використання штучного інтелекту в освітньому процесі. За результатами засідання:
-
Визначили цілі та завдання нашої роботи, розподілили ролі між учасниками групи (Вікторія Салійчук);
-
Провели анкетування «Досвід взаємодії з ШІ» та проаналізували результати (Наталія Степчук);
-
Переглянули освітній серіал «Штучний інтелект» на освітній платформі Дія.Освіта (члени ініціативної групи);
-
Пройшли онлайн-курс «Початок роботи з ChatGPT» на платформі Prometheus та отримали сертифікати (Вікторія Салійчук);
-
Ознайомилися з основами роботи з ChatGPT, навчилися формулювати запити та аналізувати отримані результати на тренінгу (Руслана Козлюк).

Ми впевнені, що ці знання допоможуть нам зробити освітній процес ще цікавішим та ефективнішим!







