Заняття "Здоров'я людини" у старшій групі №11 "Чомусики"
Людський організм росте і розвивається протягом усього життя. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров'я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров'я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров'я потрібно дітям з раннього віку, щоб знання, вміння та навички перейшли у звичні, необхідні потреби.
Працюючи над серією"Здоров'я людини", діти старшої групи №11 "Чомусики" отримали знання з наступних тем:
- Моє тіло(рахували зуби та з’єднували їх з відповідною цифрою, розмальовували тематичну розмальовку, а також зробили аплікацію «Внутрішні органи»);

- «Здорове харчування»(робили тарілку здорового харчування, отримали знання про вітаміни А,В,С,Д, зробили аплікацію продуктами «Вітамін В», розмалювали вітаміни в баночці, а також ліпили банани);

- Режим дня та загартування (чистили ниткою зуби, зробили аплікацію «Лялька спить в ліжечку»).

Діти усвідомили, що разом з дотриманням режиму дня, правильним харчуванням, фізичною активністю та загартуванням забезпечать організм міцним імунітетом та радісним настроєм.





