Добро повертається добром
Добро повертається добром! Цю істину знають малята групи №11 "Чомусики"! У знак щирої подяки за "Коробочки тепла" від тата вихованця групи та його побратимів діти отримали прапор України та смаколики.
А щоб вервечка добра не переривалась , малята виготовили аплікацію «Голуб миру». Дитячі роботи передали тату вихованця групи №11, який уже поїхав до побратимів.
Нехай Бог береже кожного, хто носить почесне звання - ЗАХИСНИК УКРАЇНИ! Дякуємо вам за неймовірну силу та відвагу!!! Нехай сили ваші міцніють, а віра у ПЕРЕМОГУ ніколи не покине ваше хоробре серце!!!

![]() |
![]() |







