Меню

01.06.2023 // Сніданок: сирники, кефір. // Обід: суп вермішелевий, тюфтеля куряча, пюре горохове, ікра бурякова, хліб цільнозерновий, компот з сухофруктів. // Полуденок: болоньєзе, каша вівсяна, хліб цільнозерновий, чай.

Наш  дружний колектив

Для забезпечення добробуту та затишку у закладі працюють  працівники закладу: адміністрація, педагогічний, технічний та обслуговуючий  персонал.  

Колектив навчального закладу визначив своїми пріоритетним завданнями: 

  1.  Створення умов для повноцінного виховання, навчання та комфортного утримання дітей; 

  2.  Фізичне виховання та ефективне медичне обслуговування дітей;

  3.  Взаємодія сім’ї  та дошкільного закладу з питань формування фізичного, психологічного та соціального здоров'я дошкільників;

  4.  Задоволення потреб дітей у самовиявленні завдяки розширенню мережі гуртків та з метою впровадження елементів предметної системи навчання;

  5.  Організація роботи із забезпечення безпеки життєдіяльності.                                                                                

Над комплексним розв'язанням поставлених завдань ініціативно і творчо працює педагогічний  колектив 

у складі:  завідувач ДНЗ,  вихователь-методист, практичний психолог, 20 вихователів, 3 музичних керівника, інструктор з фізкультури, вчитель-логопед.

 

Допомагає педагогам виховувати дітей працьовитий, терплячий, активний технічний та обслуговуючий  колектив

у складі:  заступник завідувача по господарчій частині, 12 помічників вихователя, кастелянка, 2 пралі, комірник, шеф-кухар, 2 кухарі та 2 працівники кухні, прибиральниця, двірник, робітник по обслуговуванню споруд та приміщень, 3 сторожа.

ПЕДАГОГ – найблагородніша з усіх професій, адже він, – учитель, вихователь – творець духовного суспільства. Він відповідальний за виховання якостей та професіоналізму в педагогічній діяльності, від чого залежить майбутнє не однієї дитини В. Сухомлинський наголошував: «Від того, яке було дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, що ввійшло до її розуму й серця з навколишнього світу, – від цього значною мірою залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк».

Можна впевнено стверджувати, що педагогічний колектив дитячого садка, разом з обслуговуючим персоналом, своєю багаторічною, сумлінною працею, невичерпною енергією, життєвою мудрістю, чуйним ставленням до дітей, здобули заслужений авторитет серед колег-освітян, повагу серед батьків і ніжну любов своїх маленьких діточок.

Педагогічне кредо колективу

"Учитись важко, а учить ще важче.

Але не мусиш зупинятись ти.

Як дітям віддаси усе найкраще, 

То й сам  сягнеш нової висоти."
                      

                               М. Сингаївський