Засідання творчої групи "Соціально-громадянська компетентність"
Практикум "Соціально-громадянська компетентність дошкільника"
На засіданні вихователь середньої групи Ірина Дахнова виступила з питанням «Виховання у дітей почуття любові до Батьківщини, поваги до своєї нації, почуття власної гідності». Педагог, спираючись на власний досвід, поділилась методами та прийомами, які використовує у своїй роботі з даного питання.
Інструктор з фізичної культури Алла Белецька презентувала виступ на тему «Патріотична складова як елемент розвитку соціально-громадянської компетентності дошкільника на заняттях з фізичної культури”. Педагог переконана, що формування патріотизму у дітей - невід'ємна складова фізичного виховання, адже де, як не на заняттях з фізичної культури, маємо змогу виховувати дітей сильними, сміливими, справжніми захисниками своєї Батьківщини.
Вихователь Варвара Колинюк поділилася з педагогами нетрадиційними формами та методами з національно-патріотичного виховання, які вона використовує у роботі з дітьми раннього віку.
Керівник творчої групи вихователь Олена Кушнір зробила висновки та акцентувала педагогам про надзвичайну важливість національно-патріотичного виховання дошкільників та формування в них соціально-громадянської компетентності, особливо зараз, в час, коли в рідній країні іде війна. Адже саме перед нами, педагогами-дошкільниками, стоїть завдання: посіяти зерна та виплекати в дітей національно-патріотичні почуття вже змалку, щоб в майбутньому вони стали гідними громадянами своєї держави.
Засідання творчої групи «Сучасна методика розвитку мовлення»
Дискусія - бесіда "Різновиди мовленнєвої взаємодії з дітьми"
На засіданні творчої групи "Сучасна методика розвитку мовлення" опрацювали інноваційні методи та прийоми активізації та розвитку монологічного та діалогічного мовлення.
Вихователь Люба Петруніна ознайомила з ефективними різновидами комунікації з дітьми з власного досвіду.
Педагог Ірина Антошко акцентувала увагу на стимулюванні мовлення дітей методом пізнавального діалогу замість традиційних бесід, проаналізувала типові помилки вихователя та основні правила ведення діалогу відповідно до вікових психологічних особливостей дошкільників.
Керівник творчої групи Валентина Юрчук презентувала інноваційні методи та прийоми розвитку мовлення у дітей та ефективні шляхи активізації мовлення дітей запитаннями.
Засідання ініціативної групи з реалізації проєкту “ІКТ-платформа”
На засіданні ініціативної групи Катерина Гольонко представила аналітичну довідку, де проаналізувала та узагальнила результати анкетування "Інформаційно-комунікаційні технології в роботі педагога", виокремила проблеми, які виникають у педагогічних працівників під час застосування ІКТ та внесла пропозиції до підвищення рівня володіння ІКТ як засобу покращення ефективності освітої діяльності.
Наталія Степчук провела коучинг з використання універсальної дошки Padlet, під час якого акцентувала увагу на створенні та налаштуванні віртуальної дошки, зорієнтувала в оптимальних типах розміщення матеріалів. Педагоги попрактикувались у відображеннях змісту віртуальної дошки, змінюючи формати.
Наталія Бакун та Мирослава Клюйко представили електронну базу віртуального методичного кабінету, її дизайн, оформлення, структуру та наповнення змістових блоків віртуальної стіни.
Керівник ініціативної групи Вікторія Салійчук зробила висновки про переваги використання віртуальної дошки для створення електронної бази закладу освіти, доступної кожному педагогу, представила різні види контенту, який можна розміщувати.