18.03.2024 // Сніданок: рибна паличка, каша гречана, хліб цільнозерновий, чай. // Обід: розсольник, шніцель зі свинини, каша ячна, капуста тушкована, хліб цільнозерновий, сік. // Полуденок: яйце варене, плов з родзинками, йогурт.

Консультація для батьків дітей молодшої групи ( 4 рік життя). Вихователь Юсин Олеся.

Консультація для батьків дітей середньої групи (5 рік життя). Підготувала вихователь Гольонко Катерина.

Консультація для батьків дітей середньої групи (5 рік життя). Підготувала вихователь Пасічник Юлія.

\

Консультація для батьків дітей молодшої ( 4 рік життя)  та середньої (5рік життя) групи. Підготувала вихователь Пасічник Юлія

на тему:

«Граємо всюди»

Ігри – один із засобів виховання і навчання дітей дошкільного віку. Гра для дошкільників – засіб пізнання навколишнього. У грі дитина розвивається фізично, у неї виховується кмітливість, працьовитість, ініціатива. З допомогою ігор вихователь здійснює сенсорне виховання дітей, розвиває пізнавальні процеси (допитливість, розуміння взаємозв’язку найпростіших явищ тощо). Він використовує гру як засіб розвитку мислення, мови, уяви, пам’яті, розширення і закріплення уявлень про навколишнє життя. Враховуючи, що гра є провідною діяльністю дітей дошкільного віку, то в дитячому садку гру можна використовувати в освітній діяльності, в ході режимних моментів, в самостійній діяльності дітей. А як використовувати ігри в домашніх умовах?

«Ігри на кухні»

Використовуючи гру, при організації повсякденних домашніх справ, можна навчити малюка багато чого корисного і цікавого.

Наприклад, при приготуванні обіду можна на кухні пограти з дитиною в такі ігри:

Завдання на розвиток дрібної моторики:

• розсортувати білу і червону квасолю;
  • викласти з квасолі яку-небудь фігуру, цифру, букву, слово...;
  • в мішечок покласти крупу (рис/гречка/горох) і дрібні іграшки з кіндер-сюрпризу. Вгадати на дотик знайдений в мішечку предмет;
  • порахувати скількистолових (чайних) ложок рису увійде в чашку, банку...

Дитина дуже рада хвилинам, подарованим їй батьками в грі. Спілкування в грі не буває безплідно для малюка. Чим більше випадає дорогих хвилин у товаристві близьких йому людей, тим більше взаємини, загальних інтересів, любові між ними в подальшому.

Фантазуйте і грайте на здоров’я!

Консультація для батьків дітей молодшої групи (4 рік життя). Підготувала вихователь

Юсин Олеся.

Косультація для батьків дітей молодшої групи ( 4 рік життя). Підготувала вихователь Шевчук Олеся.

Консультація для батьків дітей середньої групи ( 5 рік життя). Підготувала вихователь Гольонко Катерина.

Консультація для батьків дітей молодшої групи ( 4 рік життя). Підготувала вихователь Гриневич Олена .