Меню

2.12.2022 // Сніданок: каша боярська з родзинками, соус вишневий, какао з молоком. // Обід: суп овочевий з сметаною, котлета натуральна, картопляне пюре, огірок солений, хліб цільнозерновий, компот. // Полуденок: каша кукурудзяна, курка по-італійськи, хліб з твердим сиром.

Проблемні питання на 2022-2023 навчальний рік

1. Формувати в дітей відчуття приналежності до своєї країни завдяки участі в проєктній діяльності соціально – громадянського змісту.

2. Стимулювати активну інтелектуально – мовленнєву діяльність дітей за допомогою сучасних методик розвитку мовлення.

3. Впровадити систему оцінювання відповідно до напрямів внутрішньої системи забезпечення якості освіти (фахова діяльність педагогів) з метою удосконалення

освітньої діяльності.

4. Розпочати впровадження електронної системи освіти дітей раннього та дошкільного віку базової програми Mr.Leader

«Лідер живе в кожному».