Меню

30.09.2022. // Сніданок: гречаник м'ясний, бігос овочевий, хліб. // Обід: суп рисовий з помідором та сметаною,зрази картопляні з курячим м'ясом, буряк тушкований, хліб, компот із сухофруктів. // Полуденок: каша боярська, кефір. //

Впровадження інновацій

Психолог закладу Якимчук К.С. у своїй роботі використовує не лише ті методи, що сприяють саморозвитку та самореалізації дитини, а і працює над впровадженням інноваційних технологій та експериментуванням елементами тактильної сенсорної інтеграції у роботі з дітьми, що мають особливості психомоторного розвитку. Методи арт-терапії, крупотерапії, що допомагають розвантажити нервову систему дитини, зняти зайву напругу, стимулюють творчість та фантазію. Кінезіологічні вправи, що застосовуються під час занять, є чудовою гімнастикою для мозку, розвивають взаємодію півкуль головного мозку, сприяють розвитку моторики та мовлення дітей.