Меню

31.01.2023 // Сніданок: каша кукурудзяна, тюфтеля куряча з овочами, хліб цільнозерновий, чай. // Обід: суп гречаний, шніцель зі свинини, каша перлова, ікра буряково-морквяна, хліб цільнозерновий, компот із сухофруктів. // Полуденок: ліниві вареники зі сметаною, какао з молоком.

Впровадження інновацій

Психолог закладу Якимчук К.С. у своїй роботі використовує не лише ті методи, що сприяють саморозвитку та самореалізації дитини, а і працює над впровадженням інноваційних технологій та експериментуванням елементами тактильної сенсорної інтеграції у роботі з дітьми, що мають особливості психомоторного розвитку. Методи арт-терапії, крупотерапії, що допомагають розвантажити нервову систему дитини, зняти зайву напругу, стимулюють творчість та фантазію. Кінезіологічні вправи, що застосовуються під час занять, є чудовою гімнастикою для мозку, розвивають взаємодію півкуль головного мозку, сприяють розвитку моторики та мовлення дітей.