Меню

2.12.2022 // Сніданок: каша боярська з родзинками, соус вишневий, какао з молоком. // Обід: суп овочевий з сметаною, котлета натуральна, картопляне пюре, огірок солений, хліб цільнозерновий, компот. // Полуденок: каша кукурудзяна, курка по-італійськи, хліб з твердим сиром.

Відзначаємо Всесвітній День здоров’я

В старшій групі №11 «Чомусики» відбулось свято «Здоровим будь».

Його метою було продовження формування інтересу до фізкультури, спорту, здорового способу життя, продовження розвитку фізичних якостей дітей, виховання командного духу, вміння змагатись та бажання перемагати.

А головне – діти закріпили знання про життєво важливі вміння та навички в умовах COVID-19.

 

Зимові розваги

15 лютого вихованці ЗДО №50 долучились до зимових розваг. Разом із батьками та працівниками садочка звели цілу снігову фортецю, яка не лише стане місцем для цікавих ігор малюків, а й чудовою фотозоною.

 

День здоров’я

Задовольнити потребу дитини у руховій активності, виховати здатність до самостійного застосування життєво необхідних рухових вмінь та навичок, фізичних якостей, рухового досвіду в різних життєвих ситуаціях – було метою січневого Дня здоров’я,   проведеного в ЗДО № 50. Комплекс заходів, проведених на свіжому повітрі, дав можливість формувати, розвивати та вдосконалювати фізичні якості дітей, усвідомлювати роль фізичних вправ, рухливих ігор, елементів спортивних зимових ігор у розвитку та зміцненні організму.