18.03.2024 // Сніданок: рибна паличка, каша гречана, хліб цільнозерновий, чай. // Обід: розсольник, шніцель зі свинини, каша ячна, капуста тушкована, хліб цільнозерновий, сік. // Полуденок: яйце варене, плов з родзинками, йогурт.

Наказ Про порядок нарахування батькiвськоi плати у закладах дошкiльноi освiти - відкрити

Наказ Про організацію безкоштовного харчування у закладах дошкільної освіти дітей, батьки яких беруть (брали) участь у бойових діях внаслідок збройної агресії росії - відкрити

Відповідно до наказу "Про порядок нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти" від 21.12.20202 року № 389-осн. та наказу "Про організацію безкоштовного харчування у закладах дошкільної освіти дітей, батьки яких беруть (брали) участь у бойових діях внаслідок збройної агресії росії" від 20.09.2022 № 281-осн.:

- Встановити з 01 сiчня 2023 року грошову норму вартості харчування одного дня на 1 дитину в закладах дошкільної освіти (групах) для дітей віком вiд 1 до 4 poків- 45.00 грн.; для дiтей віком вiд 4 до б (7) poків - 55.00 грн.

- Встановлено батьківську плату за харчування в закладах дошкільної освіти у розмірі 70% від вартості харчування.

- Забезпечено режим харчування: триразове харчування у закладах дошкільної освіти.

- Забезпечити безкоштовне харчування у закладах дошкiлъноi освiти дiтям-сиротам, дiтям, позбавленим батькiвсъкого пiклування, дiтям з iнвалiднiстю, дiтям з особливими освiтнiми потребами, якi навчаються у спеціальних закладах (групах) та інклюзивних групах, дiтям iз сiмей, якi отримуютъ допомоry вiдповiдно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сiм'ям"; дiтям, батьки яких є учасниками АТО (ООС); дітям, з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів; дітям із числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітям, батьки яких беруть (брали) участь у бойових діях внаслідок збройної агресії росії, на підставі підтверджуючого документа з військової частини.

- Звільнено батьків або осіб, які їх замінюють, від плати за харчування дітей, у сім'ях сукупний бюджет яких на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

- Забезпечено пільгову оплату за харчування в розмірі 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми ураховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були ураховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.