Меню

01.06.2023 // Сніданок: сирники, кефір. // Обід: суп вермішелевий, тюфтеля куряча, пюре горохове, ікра бурякова, хліб цільнозерновий, компот з сухофруктів. // Полуденок: болоньєзе, каша вівсяна, хліб цільнозерновий, чай.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №50 Рівненської міської ради розташований у двоповерховій будівлі. Заклад має огорожу по всьому периметру, має 12 окремих прогулянкових майданчиків із заленими насадженнями, на яких встановлені ігрові павільйони, пісочниці, ігрове обладнання. Також є спортивний майданчик з необхідним спортивним обланнанням. На території закладу є дитячі городні ділянки, естетично оформлені клумби, є зона саду.

Будівля закладу знаходиться у належному стані, функціонує 12 вікових груп, є музична та фізкультурна зали, методичний кабінет, кабінет психолога, фіто- вітальня, етномузей, логопедичний кабінет, еколого–дослідницька лабораторія, 2 кімнати гурткової роботи, медичний блок, харчоблок, пральня. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень.

У закладі встановлено лічильник обліку теплової енергії, електричної енергії та холодної води, 11 бойлерів для нагрівання води.

Медичний блок розташований на першому поверсі, складається з п’яти приміщень які використовуються за призначенням, а саме: медичний кабінет, кабінет лікаря, маніпуляцій на, ізолятор та туалетна кімната.

Медичний кабінет оснащений відповідно до нормативно-правових документів.

Приміщення харчоблоку ЗДО №50 розташоване на першому поверсі, має вихід на вулицю. Всі допоміжні приміщення харчоблоку забезпечені необхідним технологічним обладнанням: витяжною вентиляцією,трьома холодильниками, двома електричними плитами з електродуховками, двома електропательнями, м’ясорубкою, електроприводом, електрокип’ятильником та електрокотлом, мийками, що повністю відповідає вимогам Інструкції з організації харчування. У харчоблоці виконаний ремонт із заміною лицювальної плитки на стінах, змішувачів, вікон. Харчоблок повністю укомплектований необхідним посудом та інвентарем, який має відповідне маркування. Кількість миючих засобів відповідає вимогам.

Приміщення пральні обладнане трьома сучасними пральними машинами-автоматами, сушкою, прасками, чиста білизна зберігається на окремих стелажах.

Матеріально-технічне забезпечення закладу здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017 року №1633.

Групові кімнати, коридори оформлені в світлих кольорових відтінках, підібрані декоративні сучасні елементи для оформлення інтер’єру.

У коридорах розташовані стенди, що розкривають напрямки роботи закладу, виставки малюнків, фотовиставки, розміщені інформаційні куточки.

У групових кімнатах створені умови для належної організації життєдіяльності дітей.

В усіх групах естетично оформлені батьківські куточки, в яких розміщені рекомендації щодо розвитку дітей даного віку. У групах створене сучасне предметно – розвивальне середовище, що створює умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників і спрямоване на реалізацію завдань Базового компоненту дошкільної освіти через втілення принципу особисто – орієнтовного підходу.

Фінансово – господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно – правових актів на основі кошторису. Джерелами фінансування є кошти міського бюджету, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних осіб або інші кошти, не заборонені законодавством. Бюджетні та спонсорські надходження використовуються за призначенням та звіт про використання оприлюднюється на сайті.

У закладі освіти створені умови для людей з особливими потребами (встановлений дзвінок, пандус, постійно працює черговий).