Меню

31.01.2023 // Сніданок: каша кукурудзяна, тюфтеля куряча з овочами, хліб цільнозерновий, чай. // Обід: суп гречаний, шніцель зі свинини, каша перлова, ікра буряково-морквяна, хліб цільнозерновий, компот із сухофруктів. // Полуденок: ліниві вареники зі сметаною, какао з молоком.

Вулиці: Райдужна (від вулиці Дворецької та до кінця вулиці), С.Ковалевської, Межова, Хмільна, Дворецька (від початку вулиці до провулку Дворецького), Шекспіра, Лесі Українки, Поповича, Житомирська, Привітна, Променева, Згоди, Діонісія Міклера, Світанкова, Олени Пчілки, Каховська, Тичини, Олександра Олеся, Семена Скляренка, Чернишова , провулок Дворецький, Лікарняна, Руська, Пилипа Орлика, Росяна, Ковельська, Станіславського, Мукачівська, Яблунева, Дубенська (від вулиці Чернишова і до вулиці Луцької – не парні номери), Ясна (від вулиці Яворницького і до кінця вулиці), Яворницького (від вулиці Ясної та до кінця вулиці), Гарна, Фруктова, Бічна, Провулок Партизанський.

Умови доступності:

- облаштовано пандус та кнопка виклику чергового біля вхідних дверей;

- організовано безперешкодний під’їзд до будівлі транспорту спеціального призначення;

- східці для безпечного переміщення дітей обладнані поручнями.

Проектна потужність - 275.

Фактична кількість дітей, що відвідують ЗДО - 310.

 

Накази Про організацію безкоштовного харчування у закладах дошкільної освіти дітей, батьки яких беруть (брали) участь у бойових діях внаслідок збройної агресії росії та Про порядок нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти - відкрити

 

Відповідно до наказу "Про порядок нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти" від 20.08.2020 року № 189-осн. та наказу "Про внесення змін до наказу управління освіти від 20.08.2020 №189-осн. Про порядок нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти" від 23.12.2020 № 346-осн.:

- Встановлено з 01 вересня 2020 року грошову норму вартості харчування одного дня на 1 дитину в закладі дошкільної освіти (групах) загального типу для дітей раннього  віку (від 1 до 3 років) – 28.00 грн. та для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) – 34.00 грн.

- Встановлено батьківську плату за харчування в закладах дошкільної освіти у розмірі 60% від вартості харчування.

- Забезпечено режим харчування: триразове харчування у закладах дошкільної освіти загального типу при 10,5 – 12-годинному перебуванні дітей.

- Забезпечено безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»; дітям, батьки яких є учасниками АТО (ООС); дітям, з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

- Звільнено батьків або осіб, які їх замінюють, від плати за харчування дітей, у сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

- Забезпечено пільгову оплату за харчування в розмірі 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням  до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

З метою забезпечення норм харчування дітей на період літнього оздоровлення (з 01.06.2021 по 31.08.2021) збільшено розмір плати за харчування на 10% для придбання свіжих овочів та фруктів.

Організація освітнього процесу в ЗДО №50 здійснюється відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти в Україні (нова редакція) та чинних програм розвитку дітей раннього та дошкільного віку

 

Освітні програми

1.

Базовий компонент дошкільної освіти

Наук. керівник Піроженко Т.В.

укр

Сайт МОН

Наказ МОН від 12.01.2021

33

 

Комплексні програми

2.

Дитина.

Освітня програма для дітей від 2 до 7 років

Наук. керівник

Огневюк В.О.

укр

Університет ім. Бориса Грінченка

Лист ІМЗО

від 14.07.2020

22.1/12-Г-572

Лист МОН від 23.07.2020

1/11-4960

3.

Система освіти дітей раннього та дошкільного віку Mr.Leader «Лідер живе в кожному» (базова програма дітей дошкільного віку/ щоденне планування для дітей дошкільного віку/ моніторинг розвитку та ін.)

Воронов В.

укр

Електронний додаток

Лист ДПУ «Інститут модернізації змісту освіти»

МОН України №22.1/10-2453 від 19.10.2021 р.

 

Парціальні програми

4.

STREAM- освіта, або Стежинки у Всесвіт. Альтернативна програма формування культури інженерного мислення в дітей перед шкільного віку.

Наук. керівник

Крутій К.Л.

укр

ЛШС

ЛТД

Лист ІМЗО від 14.07.2020 №22.1/12-Г-274

5.

Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку

Лохвицька Л.В.

укр

Мандрівець

Лист ІМЗО від 04.12.2018

22.1/12-Г-1049

6.

Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку. Парціальна програма для закладів дошкільної освіти

Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Пометун

укр

Вчителі за демократію та партнерство

Лист ІМЗО від 12.02.2019

22.1/12-Г-46

 

7.

Україна – моя Батьківщина.Парціальна програма з національно-патріотичного виховання для дітей середнього та старшого дошкільного віку

За заг. науков. редакцією Рейпольської О.Д. авторський колектив:

Каплуновська О.М.,

Палець Ю.М.,

Кичата І.І.

 

укр

 

Пр. №3 від 21.06. 2022 р.

 Зареєстров. у Каталозі за №1.0009-2022

8.

Моя країна – Україна. Парціальна програма з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку. Комплект

Авт.: Гавриш Н.В., Косенчук О.Г., Піроженко Т.В.

укр

Видавництво РАНОК

Пр. №4 від 29.06.2022 р. Зареєстровано у Каталозі за №1.0013-2022

9.

Казкова фізкультура. Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку

Єфименко М.М.

укр

 

Лист ІМЗО

від 09.07.2019

22.1/12-Г-627

10.

Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально-методичний посібник

Шевчук А.С.

укр

Мандрівець

Лист ІМЗО від 18.05.2020

22.1/12-Г-282

11.

Парціальна програма з народознавства для дітей старшого дошкільного віку.

Рівнезнавство.

Зень Г.С.

 

укр

 

КУ «Рівненський міський методичний кабінет»

(протокол №2 від 30.09.2019)

 

 

   Освітня програма «Дитина» побудована за лініями Базового компонента дошкільної освіти — Державного стандарту дошкільної освіти України (нова редакція).  У Програмі зміст освітньої роботи з дітьми структурований за принципом інваріантності та варіативності.

В інваріантній частині представлені розділи:

- «Особистість дитини»

- «Мовлення дитини»

- «Дитина в соціумі»

- «Гра дитини»

- «Дитина у природному довкіллі»

- «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

- «Дитина у світі культури»

 

Розділи Програми «Дитина» структуровано за віковим принципом:

  • перша молодша група «Крихітки» (третій рік життя);

  • друга молодша група «Малята» (четвертий рік життя);

  • середня група «Чомусики» (п’ятий рік життя);

  • старша група «Фантазери-мрійники» (шостий рік життя);

  • «Дослідники» (сьомий рік життя).

Для полегшення реалізації змісту Програми у практиці дошкільної освіти авторами здійснено посезонний розподіл програмового матеріалу окремих розділів.

Відповідно до ст.53 Конституції України, Закону України «Про освіту», п.10 ст.23 Закону України «Про дошкільну освіту», ст.33 Положення про заклад дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 №86, власного Статуту в ЗДО надаються додаткові освітні платні послуги, які не визначені Базовим компонентом дошкільної освіти, лише на основі договору, укладеного між батьками або особами, які їх замінюють, та закладом дошкільної освіти у межах гранично допустимого навантаження дитини, визначеного Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я України, у формі гурткової роботи за інтересами:

- гурток іноземної мови - 2 рази на тиждень;

- гурток основи грамоти (читання) - 2 рази на тиждень;

- гурток STREAM освіта - 2 рази на тиждень;

- гурток хореографії - 2 рази на тиждень.

Батьківська плата за гурток на одну дитину згідно з калькуляцією вартості додаткових освітніх платних послуг на одну дитину в місяць на 2021-2022 н.р. з 15.09.2021 року становить 150 грн.

Додаткові освітні платні послуги надаються на безоплатній основі дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа.

Додаткові освітні платні послуги надаються на пільговій основі – 50% вартості дітям з сімей працівників ЗДО, дітям з інвалідністю.

Плата за додаткові освітні послуги вноситься батьками щомісячно до 15 числа поточного місяця відповідно до наданої квитанції, незалежно від кількості днів, коли дитина відвідує заклад дошкільної освіти.

Не вноситься плата, коли дитина не відвідувала заняття гуртка протягом місяця з поважних причин (лікування в стаціонарі, відпустка батьків).

Наявні вакантні посади:

  • музичний керівник – 1 т.ст.;
  • керівник гуртка з логопедії– 0,5 т.ст.